SOBRE NOSOTROS
FILOSOFIA

Nuo 1901 metų mus vienija meilė gyvūnams.

Mūsų istorija prasidėjo 1901 m., kai Prancūzijos rinkai buvo sukurta pirmoji natūralių produktų linija naminių gyvūnų priežiūrai ir sveikatinimui. Šiandien mes, kartu su tarptautine naminių gyvūnų šėrimo klinikinių ekspertų komanda, atstovaujame ne tik naminių gyvūnėlių ėdalo gamintojus, bet ir profesionalius kačių bei šunų veisėjus, kuriuos sujungia aistra ir meilė gyvūnams. Kurdami produktus vadovaujamės moksliniais tyrimais, naudodami aukščiausios kokybės, visiškai natūralius naminių gyvūnėlių maisto komponentus bei gyvūnų sveikatingumui būtinus papildus. Pašarų bandymus atliekame etiškais būdas, pasinaudodami gyvūnais auginamais šeimose arba turinčiais sveikatos sutrikimų. Taigi mes, įrodydami savo produktų efektyvumą, išgydome juos nemokamai. Visos mūsų pastangos per pastaruosius 120 metų yra skirtos Jūsų augintinių gerovei ir ilgaamžiškumui užtikrinti.

Jūsų keturkojis draugas yra svarbiausias mūsų tikslas ir kiekvienas pasirinkimas daromas siekiant užtikrinti jo sveikatą ir gerą savijautą.

PRIEŽIŪRA, DĖMESYS IR PAGARBA

Mes rūpestingai ir tikslingai atsirenkame naudojamas žaliavas. Dirbdami su pagarba ir kompetencija, pasirinkome pažangiausias technologijas ir labai griežtus kokybės standartus, būdingus gaminant žmonėms skirtą maistą. Gaminant atitinkamus produktus, siekiame užtikrinti kiekvieną mitybos poreikį, atsižvelgiant į naujausius veterinarinės mitybos mokslo pasiekimus.

Atraskite mūsų gaminius