INGRIDIENTAI
FITONALAI IR KITI
FUNKCINIAI KOMPONENTAI

Atliekame daug kokybės patikrinimų

Baltymų šaltiniai, kuriuos gamintojas „Diusa Pet“ pasirinko savo produktams, turi atitikti labai griežtą kokybės kontrolę ir analizę. Tiekėjai atsirenkami iš tų, kurie gali nuolatos užtikrinti kokybiškiausią ir pastovios sudėties produktą. Visi gyvūninės kilmės ingredientai, švieži ar dehidratuoti, tokie kaip vištiena, antiena, žuvis, ėriena ir elniena yra kruopščiai analizuojami. Šviežumas ir saugumas vertinami atliekant mikrobiologinius tyrimus ir galimą taršą, o maistinė vertė išsamiai tiriama atliekant virškinamumo tyrimą ir aminorūgščių sudėties nustatymą, kas atitinka baltymus sudarančių „statybinių segmentų“ kokybę. Tai yra svarbiausias baltymų pilnavertiškumo parametras.

Lipidų (kurie ne mažiau svarbūs kaip ir baltymai), šaltiniai taip pat griežtai kontroliuojami. Žuvų taukai ir vištienos riebalai yra konservuojami natūraliais antioksidantais, įvertinamas jų šviežumas (oksidacijos ir rūgštingumo laipsnis) ir išsamiai išanalizuojama jų sudėtis pagal nepakeičiamas riebiąsias rūgštis ("statybinius segmentus “sudarančius lipidus). Taip siekiama užtikrinti optimaliausią santykį tarp būtiniausių omega-6 ir omega-3 riebiųjų rūgščių.

Angliavandenių šaltiniai, naudojami kiekvienos pašaro rūšies gamybai, ne mažiau kontroliuojami. Tiriame ne tik galimą žaliavų užterštumą, bet ir po kruopščios analizės, pasirenkame pagrindinius komponentus pagal jų krakmolo virškinamumą (energijos atsargas molekulėse). Gamyboje deriname ingredientus, atsižvelgiant į jų gebėjimą virškinimo metu išlaisvinti paprastuosius cukrus kaip gliukozę, tai yra turinčius aukštą ir žemą glikemijos indeksą. „Diusa Pet“ tikslingai pasirenka žemo glikemijos indekso šaltinius: natūraliai išgrynintą žirnių krakmolą, saldžias bulves ir nesmulkintus grūdus. Ir labai lengvai virškinamus krakmolo šaltinius (ryžius ir baltas bulves), kai kuriems „Care“ linijos produktams, siekiant užtikrinti pastovų energijos poreikį ilgesnį laiką.

Augalinės kilmės maisto medžiagos ir kiti funkciniai komponentai

Nuolat diegiame naujoves, todėl savo produktus papildė natūraliomis augalinės kilmės maisto medžiagomis ir kitais natūraliais ingredientais, pasižyminčiais veiksmingu funkciniu poveikiu. „Diusa Pet“ labai kruopščiai atrinko šiuos elementus, remdamasi įrodytu jų veiksmingumu, kokybe ir saugumu, ir naudoja juos receptūroms praturtinti.

Naudojamas alavijas (alijošius) yra visiškai natūralus, gaminamas pagal patentuotą procesą, kuris garantuoja labai aukštą veikliųjų medžiagų kiekį. Paruoštame produkte šios medžiagos išlieka stabilios ir apsaugotos. Taip užtikrinamos kokybinės ir kiekybinės savybės, padedančios palaikyti imuninę sistemą, sveikesnę odą ir pagreitina žaizdų gijimą.

Natūrali ženšenio šaknis - šimtmečiais žinoma tradicinėje rytų medicinoje dėl savo naudos sveikatai. Mes nusprendėme šį labai vertinamą ingredientą naudoti savo produktuose, kartu su kitais augaliniais priedais, kad sustiprintume įrodytą veiksmingumą.

Efektyvus natūralus aromatinių augalų kompleksas, kurį sudaro gvazdikėliai, ciberžolė, rozmarinas ir citrina, yra bendra visų holistinių produktų sudėtinė dalis, turinti daug veikliųjų medžiagų. Tai produktai pasižymintys dideliu antioksidaciniu ir apsauginiu poveikiu, dėl juose esančių polifenolių ir kitų junginių. Jie padeda apsaugoti organizmo gyvybinių organų ląsteles nuo senėjimo procesų.

Nuolat tiriant ir atrenkant išgrynintus funkcinius komponentus, „Diusa Pet“ pasirinko naudoti inaktyvuotas pieno rūgšties bakterijas: Lactobacillus acidophilus ir Lactobacillus casei (inaktyvuotas pagal tai rūšiai būdingą procesą, vadinamą Tindalizacija ir šaltyje išdžiovintas ), tiksliai žinant bakterijų ląstelių, kuriomis papildomas produktas, kiekį. Tai leidžia užtikrinti tikslingas dozes ir funkcionalumą, patvirtinant tai klinikiniais tyrimais. Inaktyvuotos ląstelės išlaiko savo struktūrą ir gebėjimą „bendrauti“ su enterocitais, taip palaikydamos imunitetą ir konkuruodamos su patogenais dėl laisvų epitelio susikibimo vietų.

Be aukštos kokybės mėlynųjų žuvų, pagautų iš tvarių šaltinių, taukų, mes taip pat naudojame papildomus omega-3 šaltinius iš jūros dumblių (Schizochytrium sp., turinčių daug dokozaheksanoinės rūgšties), kurie naudingi kovojant su uždegiminiais procesais visose kūno srityse.

Maiste, skirtame turintiems antsvorio gyvūnams, naudojamas išmirkytas ir išgrynintas cukranendrių pluoštas, kuris padeda sumažinti maisto kaloringumą ir reguliuoja gliukozės kiekį kraujyje. Tai labai vertingas ingridientas, mažinantis krakmolo virškinimo metu išskiriamos gliukozės absorbcijos greitį, taip prisidėdamas prie normalaus cukraus kiekio palaikymo kraujyje. Be to, jis skatina žarnyno peristaltiką. Gyvūnams, kuriems pasireiškia plaukų kamuoliukų susidarymas, galima padėti jų išvengti, padidinus skaidulų kiekį pašare, skatinant jų praėjimą per virškinimo traktą.

Atraskite mūsų gaminius

Atrasti