Mokslas
Technologija

Mokslas

Žmonės išvystė mokslą, siekiant pagerinti visus gyvenimo aspektus, įgyjant patirties ir žinių, kaip tvirtą pagrindą, užtikrinant mūsų planetos ateitį. Mityba yra vienas iš svarbiausių mokslo krypčių, nes tik subalansuota ir tinkama mityba padeda užtikrinti geresnę sveikatą, harmoniją bei gerą savijautą. Mūsų mokslininkų komanda, bendradarbiaudama su profesoriais ir mokslo institucijomis, nuolat dirbdama laboratorijose (tiek vidinėse, tiek referentinėse) plėtoja etiškus „be žiaurumo“ mokslinius tyrimus. Šis mokslinis požiūris leidžia mums nuolat tobulėti.
Mes naudojame du skirtingus tyrimų būdus: - Sveikų gyvūnų šėrimo bandymai. Mes įvertiname tokius parametrus kaip pašaro patrauklumą (skonines savybes), bendrą augintinių savijautą, įskaitant kailio ir odos būklę, išmatas ir kitus neinvazinius gyvybinius parametrus. - Klinikiniai bandymai su sergančiais gyvūnais. Nuolat tobulindami produktų receptus, jau sergantiems gyvūnams siūlome tinkamiausią mitybos sprendimą, naudodami kokybiškus ir efektyvius produktus. Šis požiūris leidžia mums visada būti novatoriškais ir pažangiais, kurti naujausias receptūras ir šėrimo metodus, turint vieną tikslą - pagerinti mūsų keturkojų draugų sveikatą.

Technologija

Įsikūrusi Italijoje „Diusa Pet“ naminių gyvūnėlių ėdalo gamybos įmonė, naudoja tik atrinktus natūralius ir labai kokybiškus ingridientus, apdorojamus pažangiausiomis technologijomis. Žinodami, ką dedame į maisto granules ir norėdami išsaugoti ingredientų maistines savybes, visus produktus „verdame garuose“. Toks terminis apdorojimas užtikrina geresnį virškinamumą ir maksimaliai išsaugo pasirinktų ingridientų maistines savybes.
"DiusaPet" gamykla yra sertifikuota ISO 22000 (įprastai taikoma žmonių maisto produktų gamybai) ir ISO 9001 standartais. Kartu laikomąsi geros gamybos praktikos (GGP) taisyklių, leidžiančių suderinti technologijas ir pagarbą natūraliai aplinkai, saugą ir kokybės kontrolę. Pasitelkiant moderniai įrengtą vidaus laboratoriją, ištiriama ir užtikrinama visų naudojamų maisto ingridientų bei kiekvieno pagaminto produkto kokybė.

Atraskite mūsų gaminius

Atrasti