„Neo Lupus“ augintinių priežiūrai, sveikatai ir grožio sprendimams


Didžiuojamės, kad tarp savo produktų turime ir „Diusa Pet“ gamintojo „Neo Lupus Pet Care“ prekės ženklą, kuris nuo 1901 m. yra pirmaujantis Europoje sveikatos ir grožio sprendimais, kurių pagrindą sudaro augalai ir natūralūs junginiai, turintys didelę bioaktyviąją galią.

Originalios formulės sukurtos 1900-ųjų pradžioje, žymaus daktaro, zoologo ir selekcininko Morinière'o, buvo naudojamos 120 metų visoje Europoje. Formulės buvo paimtos ir atnaujintos naujame tūkstantmetyje, išlaikant pagrindinius natūralumo principus. Tai veiksmingas 20-ties vaistažolių kompleksas, įeinantis į produktų, skirtų šunų, kačių ir arklių priežiūrai ir grožio puoselėjimui, asortimentą.

„Neo Lupus“ linija yra papildyta naujos kartos profesionaliais produktais, tinkamais specialiai priežiūrai ir tiems, kurie vertiną efektyvumą, estetiką bei saugumą, išlaikant sveiką augintinio odą. Tai formulės, sukurtos jautriai keturkojų draugų odai, nes mūsų filosofija visada viena - daryti viską, kad užtikrintume Jūsų augintinio gerą savijautą bei sveikatą.