Alleva - jūsų augintinių sveikata.


Ypač svarbu tinkama mityba nuo pirmųjų dienų ir iki pat senatvės. Todėl nusprendėme pasiūlyti pilną produktų gamą jauniems, augantiems ir suaugusiems bei įvairios fiziologinės būklės (nėštumas ar žindymas) augintiniams, suskirstytą į tris linijas ir vieną funkcinę liniją, sprendžiančią mitybinius sutrikimus pagal vet. gydytojo rekomendacijas. Alleva grupės pasididžiavimas yra Holistic, tai begrūdis produktas su dideliu kiekiu puikios kokybės šviežios ir dehidratuotos mėsos, su sumažintu krakmolo kiekiu (mažesnis glikeminis indeksas, lyginant su tradiciškai gaminamais augintinių pašarais), labai dideliu mitybinių priedų kiekiu ir ypatingai galingu fitonutrientų kompleksu.

Alleva Natural gaminamas su šviežia mėsa, labiau tradicinis, turintis mažai grūdų, su rudaisiais ryžiais, visom geriausiom moliūgų savybėm ir su daugeliu mitybinių priedų, kurie stiprina organizmą nuo sąnarių iki širdies, nuo nosies iki uodegos galiuko.

Alleva Equilibrium tai produktai jautriems ir linkusiems tukti augintiniams su šviežia mėsa, ryžiais, vaisiais ir daržovėmis.

Alleva Care linija (Paticular nutritional purposes) (pagal vet. gydytojo rekomendaciją) užtikrina augintinių mitybinius ir funkcinius poreikius, dėka patvirtintos šėrimo koncepcijos ir natūralių biologiškai aktyvių priedų, kurių efektyvumas įrodytas moksliniais tyrimais. Visi šie pašarai ruošiami naudojant „verdame garuose“ technologiją ir apsaugoti natūraliais antioksidantais.

Subalansuotas pašaras be grūdų, su Šviežia mėsa, didelis baltymų kiekis ir veiksmingas natūralių fitonutrientų kompleksas. Vienas geriausių „Diusa Pet“ gamintojo serijos produktų.

Alleva Holistic Šunims Alleva Holistic Katėms

Mažai grūdų turintis pašaras su šviežia mėsa, rudaisiais ryžiais ir džiovintais moliūgais: tai puikus ingredientų ir maistingo pašaro derinys Jūsų čempionui.

Alleva Natural

Produktų linija jautriems šunims. Produktas be kompromisų: paprasti, kokybiški ir maistingi, sudaryti iš atrinktų žaliavų, rūpestingai apdoroti garais, tinkamai subalansuoti užtikrinant jūsų augintinio sveikatos pusiausvyrą.

Alleva Equilibrium Šunims Alleva Equilibrium Katėms

Funkcinė veterinarinė linija. Dietinė mityba ir pasirinkti ingredientai - tobulas derinys gyvūnams, turintiems specifinių mitybos poreikių. Maistas praturtinamas ypatingais natūraliais ingredientais, turinčiais stiprią funkcinę vertę.

Greitai Lietuvoje !